I dashuri i ri i Rita Orës, fiksimi i femrave

February 4, 2016 20:24

I dashuri i ri i Rita Orës, fiksimi i femrave

Rita Ora aka kaluar një mbrëmje romantike me aktorin e njohur Gerard Butler në restorantin e një hoteli me 4 yje.

25-vjeçarja është shoqëruar me fiksimin e amerikanëve dhe të dy bashkë janë parë shumë pranë njëri-tjetrit.

Të pranishmit kanë treguar se ata kanë pirë verë dhe në një moment Rita e ka përqafuar aktorin simpatik.

Gerard është i lirë dhe Rita gjithashtu. A janë këta të dy çifti më i ri i Hollywood-it?

7

February 4, 2016 20:24
Komento

1 Koment

  1. ganiu February 4, 20:38
    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim