I dënuar me 5 vite burg për plagosje, arrestohet 24-vjeçari

March 2, 2018 14:17

I dënuar me 5 vite burg për plagosje, arrestohet 24-vjeçari

Policia e Lezhës ka arrestuar një të ri, të dënuar me plagosje të rëndë me dashje.

Sipas njoftimit policor, shtetasi Martin Vocrri, 24 vjeç, lindur në Pukë dhe banues në Tiranë, ishte dënuar në Maj të vitit 2017 me 5 vite burg nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Vocrri iu dorëzua shërbimeve të Policisë së Tiranës, për veprime të mëtejshme proceduriale.

s.a/dita

 

March 2, 2018 14:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

Mendoni se Shqipëria është gati për një organizim të ri përballë gjithë klasës së sotme politike?