I dënuar përjetë për vrasjen e taksistit, humb jetën në burg 38-vjeçari

April 6, 2018 19:06

I dënuar përjetë për vrasjen e taksistit, humb jetën në burg 38-vjeçari

Ndërron jetë në spitalin e burgut në Tiranë, Erjon Bushi 38 vjeç, i dënuar me burgim të përjetshëm, për rrëmbimin dhe vrasjen e një taksisti.

Bushi e vuante dënimin në burgun e sigurisë së lartë në Fushë Krujë.

Drejtoria e Burgjeve ka sqaruar se arsyeja e vdekjes së të dënuarit ka qenë një atak kardiak.

Ai ishte transportuar me urgjencë në drejtim të spitalit të burgut, por nuk mbijetoi.

o.j/dita

April 6, 2018 19:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Tirana Bank