‘I hapur për çdo pyetje, i gatshëm për çdo përgjigje’, Meta konferencë në 20:00

November 13, 2019 15:58

‘I hapur për çdo pyetje, i gatshëm për çdo përgjigje’, Meta konferencë në 20:00

Presidenti, Ilir Meta, do të dalë në një konferencë për mediat në orën 20:00 të mbrëmjes së sotme.

Njoftimi vjen nga zyra e shtypit e Presidencës.

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta sot në ora 20:00 në konferencë shtypi. I hapur për çdo pyetje dhe i gatshëm për çdo përgjigje”, shkruan zëdhënësi i tij, Tedi Blushi.

 

l.h/ dita

November 13, 2019 15:58
Komento

6 Komente

 1. POPULLI SHQIPTARE November 13, 16:15

  Pyetjet jane te thjeshta ;

  1- Ku ndodhet sot Thesari i Shtetit qe vodhe kur
  te vune (ndoshta per kte qellim ) disa Muaj e rolin e KM

  dhe perse nuk u denove nga Drejtesia ,ishe me Raport Mjelesor ??

  2- Pasuria juan si Familje qe konkuron me ato te nji Sheiku from Arabistani ,
  nuk justifikon rrogat e marra si deputet nderkohe
  qe ju nuk jepni asnji pergjigje konkrete e mbani pergjegjesi ?

  3 – bridhni Boten duke harxhuar Miljona nga paret e Taxapaguesit Shqiptare ,
  (nderkohe qe shume familje shqiptare vuaje per buken e gojes )

  duke sabotuar Interesat e Shqiperise ne BE :siedhe duke
  dhene nji imazh mjafte Negativ jovetem per ate Post

  qe mban ,
  por edhe duke injoruar neperpmjet veprimtarise tuaj
  antishqiptare ngado ben Varavingo

  Figuren e Shqiptarit ne Bote ???

  dhe e fundit eshte :

  kur do vdesesh ,ta ka kamunikiuar gje Doktorri ?????

  Reply to this comment
 2. korçari November 13, 16:19

  Like floriri nuk eshte veçse nje hajdut i rendomte i cili deri me sot ka shfrytezuar mjegullen e mungeses se shtetit dhe te ligjit por besoj se shume shpejt do te udhetoje drejt Reçit ku dhe do t’i sekuestrohen dhe te gjitha pasurite dhe nuk ka b/jetuese e nje ish deputeti (Alibeaj)me emrin Marsida qe mund t’a shpetoje (megjithese e emroi ne çastet e fundit si anetare te GJK).Shqiptaret po presin me padurim dhe shprese goditjen e ketyre hajduteve sigurisht me ndihmen e paçmuar te SHBA dhe BE.Mjaft me u tallet me popullin …

  Reply to this comment
 3. alphade November 13, 16:27

  Ki Presidenti ine, me sa duket po ben takimet e “lamtu-
  mires” sepse “DITA E GJYKIMIT” final po afron dhe Re-
  CIN,se shpejti po e perqafon. Deri ketu drama perbehet
  nga tre akte,ndersa “AKTI I KATERT” dhe I fundit eshte
  c’fat e pret supervilen e Gjirit te Lalezit, me 11 Hale dhe
  njera e rezervuar per macet…Nje brekgrisur skrapari na
  u be Sulltan I salltaneteve brenda dites ! Race e ndyre !
  Ne nje kohe qe shqiptaret vuajne per buken e gojes,ky
  delenxhi,hajn e mafioz, ben te “fortin” duke i rene rreth
  e perqark botes, si Magelani. nga Tokia ne Paris e gjetke,
  dhe sigurisht me parate e fakireve taksapagues shqiptare
  Ky myteber,I dale nga hici, eshte shndrruar sot me njerin nga pasaniket me te Medhenj ashtu si bashkekryetari
  kryesor, Monstra e Vicidolit. Shqiptaret do te binden kur
  sistemi I Drejtesise, sidomos SPAK-u dhe BKH-Ja do te
  coje para Drejtesise kete binom: Berisha- Meta qe aq shume fatkeqesi, dhunim e plackitje i kane sjelle ketij po-
  pulli,popullit shqiptar…….Duhet ta paguajne me cdo
  kusht ! Dhe sado te perpiqen per te “hedhur lumin” “NO
  PASARAN”……..!!!!!

  Reply to this comment
 4. alphade November 13, 17:01

  Please,komenti ……..!

  Reply to this comment
 5. alphade November 13, 21:16

  Je terbuar Zoti President : Epur si muove ! Pavaresisht
  pelivanlleqeve te tuaja nuk do Ta “kaloni lumin”! Edhe
  nje here po e perseris : NO PASARA !………!

  Reply to this comment
 6. FORSTER November 14, 00:21

  Ilir-Meta ,tall bythen me Edvin -Ramen ,sepse Edvini eshte STRUC dhe asgji tjeter.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim