I keni dërguar dikujt një mesazh që s’do të donit ta shikonte? Messenger sjell opsionin e ri

October 16, 2018 10:47

I keni dërguar dikujt një mesazh që s’do të donit ta shikonte? Messenger sjell opsionin e ri

Së shpejti, Facebook do të bëjë të mundur që mesazhet e dërguara në aplikacionin Messenger të mund t’i fshini, ashtu siç bëni në Whatsapp kur dërgoni një mesazh gabimisht ose pendoheni.

“Facebook Messenger po punon për të fshirë mesazhet e dërguara në aplikacion. Por do të ketë një limit për këtë gjë”, thonë nga Facebook.

Fotografitë tregojnë se mesazhi selektohet dhe ekziston mundësia për “unsend” ose “delete”.

l.h/ dita

October 16, 2018 10:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim