I kërkoi nxënëses seks në këmbim të ndihmës me mungesat, gjykata lë në burg profesorin e muzikës

February 14, 2020 12:25

I kërkoi nxënëses seks në këmbim të ndihmës me mungesat, gjykata lë në burg profesorin e muzikës

Gjykata e Fierit ka lënë në burg mësuesin e kantos të shkollës së mesme artistike “Jakov Xoxa” në Fier.

Seanca për masën e sigurisë ndaj 63-vjeçarit Agron Bego u zhvillua mesditën e sotme.

Gjyqtare e çështjes ishte Igerta Hysi dhe Prokuror Ervisa Hyka.

Agron Bego u arrestua me akuzën e ngacmimit seksual të një nxënësje të kësaj shkolle, e kishte denoncuar me anë të një videoje në një emisioni investigativ.

Mësuesi i ofrohej nxënëses ta ndihmojë me mungesat, në këmbim të intimitetit.

Madje profesori Agron Bego e këshillonte se nuk duhet të bëjë seks me bashkëmoshatarë, sepse ata nuk dinë të bëjnë seks.

o.j/dita

February 14, 2020 12:25
Komento

2 Komente

  1. A.q.o. February 14, 13:21

    Lêreni ca ditë brēnda në qeli me ata djemtë që nuk dinë tē bëjnē seks kēt “profesorin e kantos”!.

    Reply to this comment
  2. pa cinizem... February 14, 21:23

    te gjithe ju, qe ua kerkoni ketyre kurvave pyesni agim doçin, autorin e nje teksi kenge per propozim seksual, si mund t’i lypet plaçka ketyre kurvave . ne fakt, pasi u bejne provokime zyrtareve keto karakurva, i vene ne siklet per menyren e lypjes se p..idhit . ja u a them une (nese s’ja shpjegon doçi) . ti pango, t’ja shqyeje gopin dhe jo ti thoshje asaj ruspies, ç’i ke keto mbertheska . dhe ky profesori i beratit gjithashtu; pa shume ceremonira . nuk duam moral nga plehra me pamjen e nje idioti hiper manjak seksual si ky, saimir kodra dhe koke plenci idiot, filip çakulli .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim