“I mbyturi të mbyt”, Veliaj reagon për situatën në Rinas me një foto: Shqipëria është velur me këta

April 7, 2021 17:33

“I mbyturi të mbyt”, Veliaj reagon për situatën në Rinas me një foto: Shqipëria është velur me këta

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka reaguar pas grevës së kontrollorëve në Rinas, të cilët janë futur në grevë, me pretendimin se nuk janë të aftë të punojnë, pas uljes së rrogës.

Veliaj ka postuar në Twitter një foto ku duket Berisha, Meta dhe Basha ku shkruan: “Dje tradheti qe falja e detit. Sot tradheti eshte sabotimi i vaksines ne Rinas. Jane te njejtet njerez, me te njejtat menyra antike. Nuk thone kot, i mbyturi, te mbyt!

Shqiperia eshte velur me keta – 30 vite pengesa, bllokime. Le t’i ndeshkojme me vote ne 25 Prill #BollMe”

j.l./ dita

April 7, 2021 17:33
Komento

4 Komente

 1. Presidenti nga skrapari qe te pret doren April 7, 17:48

  Derrat e kenaqur te bllokut lalzit duke share bllokun e andi bushatit me baba spiun te dekoruar nga dhjerokracia

  Reply to this comment
 2. LSI April 7, 19:05

  Bie era lesh e li . Mos di gje Haxhinasto nga ky muhabet

  Reply to this comment
 3. Besniku April 7, 19:23

  Pikerisht, t’i denojme me vote

  Reply to this comment
 4. Lexuesi April 7, 23:11

  Keta nuk jane njerez!
  Keta jane ufo, qe kane ekstazen e tyre shume here ne dite…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim