I ngeci ushqimi në fyt, burri humb jetën në mes të rrugës

March 20, 2017 17:08

I ngeci ushqimi në fyt, burri humb jetën në mes të rrugës

Trupi i një 58­vjeçari është gjetur i pajetë në rrugë pranë banesës së tij në rrugën “Ali Zherka” në zonën e Institutit ditën e djeshme. Burimet e Policisë bejne me dije se kanë qenë banorë të zonës ata që e kanë pikasur dhe menjehere kane njoftuar policinë.

Veprimet e para hetimore rezultuan se shkaku i vdekjes se shtetasit me iniciale K.B, ka ardhur për shkaqe natyrale.

Ketij te fundit thuhet se i kishte ngecur ushqimi në fyt, sipas ekspertizes mjeko­ligjore. Blute referuan materialet për këtë ngjarje në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

March 20, 2017 17:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*