I porsalinduri tërheq maskën e mjekut, fotoja bëhet virale në botë

October 16, 2020 12:26

I porsalinduri tërheq maskën e mjekut, fotoja bëhet virale në botë

Maska është kthyer në një mjet të pandashëm për gjithsecilin prej nesh. Në gjithë botën janë rikthyer masat e rrepta dhe një prej tyre është mbajtja e maskës në çdo ambient.

Së fundmi, disa foto të mrekullueshme kanë qarkulluar në mediat sociale, ku shihet një foshnje e porsalindur që i heq maskën mjekut.

Gjinekologu Samer Cheaib nga Emiratet e Bashkuara Arabe ishte ai që ndau fotot dhe siç pritej u bënë virale menjëherë.

October 16, 2020 12:26
Komento

3 Komente

 1. Gzim Kulufi October 16, 13:08

  Ja, edhe ky beb eshte kundra maskes se mbajtur gjate gjithe dites!

  Reply to this comment
 2. gezimit (jo kuluf).... October 16, 14:43

  jo gezim; bebi thote, eshte nje e keqe e domosdoshme .

  Reply to this comment
  • Gzim Kulufi October 16, 18:38

   Po te thoshte ashtu bebi, ai do te qeshte! Mirpo ai ka nisur te qaje sapo ka pare mjekun me maske, ndaj ia ka cjerre masken, per ti treguar te tregonte fytyren e tij te vertete!

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim