I riu qëllon me grushte pa asnjë motiv efektivin e rrugores, arrestohet

July 21, 2016 20:49

I riu qëllon me grushte pa asnjë motiv efektivin e rrugores, arrestohet

Qytetari sheh një punonjës policie në rrugë dhe e godet me grushte pa asnjë arsye.

Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë tek Rruga e Durrësit, ku policia ka arrestuar agresorin Kristo Kodra, 24 vjeç.

Sipas të dhënave, efektivi i policisë rrugore R.E., ka qenë në krye të detyrës, kur është sulmuar me grushte në trup.

July 21, 2016 20:49
Komento

3 Komente

 1. kujtesa July 21, 22:49

  Ishte merzit duke ndejt ne shtepi.
  Me sa duket mendoi te flinte ca kohe ne nje vend tjeter,ndryshe nga shtepia!

  Reply to this comment
 2. ligji July 21, 23:37

  Kur ky i ri qellon me grushta policin mere me mend se c’mund ti beje ky palaco c’do qytetari. Ne Shqiperi si puna e ketij rrugaci jane me shumice qe nuk bejne asnje lloje pune vetem sa marrin qyl ate ndihmen sociale qe nuk e meritojne, per keta te rinjte rrugace duhet vendosur denimi kapital ndryshe nuk vene mend.

  Reply to this comment
 3. rimi July 22, 07:22

  KALBENI BRENDA QE TA NDJEJE SE C’FARE ESHTE PREKJA E UNIFORMES SE PERFAQESUESVE TE SHTETIT.UROJ TE MOS JETE NGA FISI I SAJMO KODRES SE AI KA MARE KOT!KOT NUK ESHTE SHPREHJA “JA FA FUT SI KODRA MBAS BREGUT”!HAJD PRA EDHE NJE ANETAR ME SHUME OSE I LIKES OSE I SA-LU.se.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?