I riu tenton të arratiset nga ambientet e Komisariatit të Policisë së Fushë Krujës

August 9, 2016 19:26

I riu tenton të arratiset nga ambientet e Komisariatit të Policisë së Fushë Krujës

Një person i shoqëruar ka tentuar që të ikë nga ambientet e Komisariatit të Policisë së Fushë Krujës.

Yë hënën, 29-vjeçari me inicialet G. S., nga fshati Gramëz duke qenë i shoqëruar në polici, ka tentuar që të arratiset nga ambientet.

Ai ka goditur me grusht inspektorin e policisë më inicialet F. E., i cili ishte tek dera e Komisariatit dhe është larguar me vrap.

Por i riu është ndaluar ende pa dalë jashtë ambienteve të policisë. Tani përveç akuzës për të cilën ai ishte shoqëruar është vënë nën akuzë edhe për goditje të punonjësit të policisë dhe tentativë arratisje.

 

August 9, 2016 19:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*