I shkon për vizitë shokut të paralizuar, tenton t’i përdhunojë gruan

October 18, 2015 20:28

I shkon për vizitë shokut të paralizuar, tenton t’i përdhunojë gruan

Një 52-vjeçar nga Saranda është arrestuar nga policia, pasi akuzohet se ka tentuar të përdhunojë gruan e shokut të tij.  Ilir Kordha kishte shkuar në shtëpinë e shokut të tij, i cili ishte i paralizuar prej disa muajsh, por në përfundim të vizitës, pasi 43-vjeçarja S.B. e kishte përcjellë deri në oborr, ai ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me të.

Gruaja ka bërë rezistencë dhe ka kërkuar ndihmë, çka ka bërë që burri të trembet e të largohet.

Ajo e ka denoncuar ngjarjen në Komisariatin e Policisë Sarandë, efektivët e së cilës kanë vënë në pranga Ilia Kordhën, nën akuzën e ngacmimit seksual.

October 18, 2015 20:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim