I vë gjobë biznesmenit, arrestohet 23-vjeçari

December 2, 2012 12:48

I vë gjobë biznesmenit, arrestohet 23-vjeçari

Kërcënon biznesmenin me armë dhe i vendos gjobë, arrestohet nga policia. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Korçë, kur 23-vjeçari Bernard Xhaili ka kërcënuar me armë biznesmenin L.M., të cilit i ka kërkuar 5 mijë euro. As rezistencës së biznesmenit 40-vjeçar, Xhaili është larguar duke i lënë atij një afat për dorëzimin e lekëve, pa njoftuar policinë.

Menjëherë biznesmeni ka njoftuar uniformat blu, të cilat kanë vënë në pranga 23-vjeçari gjobëvënës.

 

December 2, 2012 12:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*