I vodhi 3 milionë lekë kompanisë, arrestohet agjenti i shitjeve

March 20, 2016 18:03

I vodhi 3 milionë lekë kompanisë, arrestohet agjenti i shitjeve

Një 33-vjeçar agjent shitjeje në një kompani u vu në pranga nga ana e policisë pasi kishte vjedhur në kompaninë ku punonte shumën prej 3.300 mijë lekë.

Punonjësi me iniciale B.L 35-vjeç nuk i kishte derdhur paratë në bankë dhe se ndaj ishte paditur nga ana e shefit të tij të kompanisë.

Personi që kishte vjedhur shumën e parave tashmë do të të përballet me akuzën e vjedhjes.

March 20, 2016 18:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*