Ibra përsërit: Nuk shkoj te Roma!

December 31, 2014 19:38

Ibra përsërit: Nuk shkoj te Roma!

Sulmuesi i PSG, Zlatan Ibrahimovic, i ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet që e lidhin atë me një transferim te Roma. ”Nuk do rikthehem në Seria A. Dikush ka folur në lidhje me të, dikush tjetër e ka konfirmuar transferimin tim te Roma, por nuk ka asnjë të vërtetë. Unë ndihem mirë në Paris dhe kam edhe një vit në kontratë. Pastaj, ne do të shohim se çfarë ndodh. Por po e përsëris: Unë jam i lumtur në Paris. Dikush tjetër ka shpikur këtë histori”, u shpreh Ibrahimovic.

December 31, 2014 19:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin