Ibrahimovic: Cantona, mbreti te Manchester? Unë do të jem zot!

July 18, 2016 21:58

Ibrahimovic: Cantona, mbreti te Manchester? Unë do të jem zot!

Menjëherë pas zyrtarizimit të gjigantit Ibrahimovic te Manchester United, një legjendë e “Djajve të kuq”, Cantona, e uroi ekipin për blerjen më të fundit, por duket se menjëherë u ndje i kërcënuar, teksa thumboi suedezin duke thënë se ekziston vetëm një mbret i Manchester United dhe ai ishte vet francezi.

Megjithatë, Zlatan nuk mund të qëndronte pa reaguar mbi këtë deklaratë dhe reagimi ka ardhur ashtu siç di të përgjigjet ai.

“Unë e admiroj Cantona-n dhe e dëgjova se çfarë tha, por unë nuk dua të jem mbreti i Manchester-it, por zot i tij”, tha Ibra.

July 18, 2016 21:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*