Ibrahimoviç në stilin e tij: Amerika është me fat që nuk erdha 10 vjet më parë

July 22, 2018 15:14

Ibrahimoviç në stilin e tij: Amerika është me fat që nuk erdha 10 vjet më parë

 

Zlatan Ibrahimoviç, sulmuesi i Galaxy i Los Angeles, iu përgjigj pyetjes nëse futbolli në SHBA ndryshoi ardhjen e tij në ligën amerikane.

“Nuk e di nëse ka ndryshuar, unë po bëj vetëm punën time. Shtetet e Bashkuara të Amerikës ishin me fat që nuk erdha këtu 10 vjet më parë, sepse unë do të bëhesha president amerikan”, tha Ibra.

Pas arritjes nga Manchester United, sulmuesi suedez me origjinë boshnjake ka luajtur 15 ndeshje dhe shënuar 12 gola.

a.s/dita

July 22, 2018 15:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*