Icardi nuk pranon rinovimin e kontratës. Reali, PSG-ja dhe United, në sulm

February 26, 2018 12:01

Icardi nuk pranon rinovimin e kontratës. Reali, PSG-ja dhe United, në sulm

Interi dhe Mauro Icardi, deri tani, nuk pranojnë të ulen për të diskutuar rinovimin e kontratës.

Mëngjesin e sotëm e përditshmja italiane “Gazzetta dello Sport” shkruan se ende nuk është gjetur gjuha e përbashkët ndërmjet drejtuesve të Interit dhe agjentes së Icardit, Wandas.

Zikaltërit kërkojnë që të rinovojnë kontratën me argjentinasin, me qëllimin për të ngritur vlerën e klauzolës deri në 200 milionë euro.

Kujtojmë që kohët e fundit Reali i Madridit, Manchester United dhe PSG nuk e kanë problem të paguajnë klauzolën e lojtarit me vlerë 110 milionë euro, por për të arritur nënshkrimin e kontratës më parë duhet të futen në negociata  me Icardin.

s.a/dita

February 26, 2018 12:01
Komento

1 Koment

  1. XXXL February 26, 19:19

    Kete tocin I-cardi e trajton si lecke “gruaja” Wanda Kara, eshte martuar me “nenen” e tij per moshen, ka marre lope me disa vica nga pas.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin