Identifikohet kufoma te Liqeni Artificial. Ervis Saraçi është vetëmbytur

March 13, 2015 16:48

Identifikohet  kufoma te Liqeni Artificial. Ervis Saraçi është vetëmbytur

Një 32 vjeçar u gjet ditën e sotme nga polumbarët e Forcave Rena i mbytur në Liqenin Artificial.

Pas verifikimeve policia zbuloi se shkak i vdekjes ka qenë mbytja në liqen.

Ervis Saraçi, 32 vjeç nga Elbasani ka pasur probleme psikike dhe ishte larguar nga banesa ditë më parë.

Kanë qenë kalimtarët e rastit që kanë parë kufomën në ujë dhe kanë lajmëruar policinë.

March 13, 2015 16:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*