Identifikohet shqiptari që u gjet me kokë të prerë në Greqi

May 9, 2016 16:52

Identifikohet shqiptari që u gjet me kokë të prerë në Greqi

Është identifikuar shqiptari i cili u gjet i masakruar mëngjesin e sotëm në Igumenicë.

Median greke shkruan se bëhet fjalë për Bledar Tërpollarin, 25 vjeç i cili është gjetur i vrarë dhe me kokën e prerë.

Trupi i pajetë u gjet pranë një ferme ku shqiptari punonte si bari, punë që e kishte nisur rreth 2 muaj më parë. Kurse koka e prerë ishte hedhur në vend tjetër dhe ende nuk është gjetur.

Mënyra e ekzekutimit tregon që është një krim i rëndë dhe policia greke është angazhuar plotësisht për të mësuar  shkaqet e ngjarjes.

May 9, 2016 16:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*