Iku vapa e së dielës, pasditja e sotme me shira

May 14, 2018 10:12

Iku vapa e së dielës, pasditja e sotme me shira

 

Parashikimi i motit bën të ditur se e hëna do të jetë me kthjellime e vranësira, por do të ketë shira pasdite.

Veriu do të jetë me vranësira dhe shira të herë pas hershëm por kthjellime dhe vranësira të shpeshta do ketë qendra dhe jugu.

Gjatë pasdites pritet që shirat të shtrihen gradualisht në të gjithë vendin, kushte që mbeten prezent dhe gjatë natës thuajse në të gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes, por rënie e ndjeshme sjell mesdita, ku maksimumi bie në 24 gradë Celcius.

a.s/dita

May 14, 2018 10:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*