Ilir Beqja: Do anulojmë Lotarinë Kombëtare dhe koncesionin për ngjyrosjen e karburanteve

July 21, 2013 11:50

Ilir Beqja: Do anulojmë Lotarinë Kombëtare dhe koncesionin për ngjyrosjen e karburanteve

Koordinatori i Partisë Socialiste për programin e bashkëqeverisjes me LSI, Ilir Beqja, thotë për gazetën Shqip se në sitën e qeverisë së re do të kalojnë të gjitha koncesionet, ashtu siç është premtuar.

Sipas tij, brenda 100 ditësh do të rishikohen të gjithë koncesionet, ndërsa për dy prej tyre vendimi është marrë tashmë.

Bëhet fjalë për Lotarinë Kombëtare dhe koncesionin për ngjyrosjen e karburanteve, të dyja të kontestuara fort nga opozita e majtë.

Sipas Beqjas, këto dy koncesione do të anulohen.

 

 

 

July 21, 2013 11:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*