Ilir Daja braktis Skënderbeun pas dënimit nga UEFA, merr drejtimin e Flamurtarit

June 19, 2018 18:58

Ilir Daja braktis Skënderbeun pas dënimit nga UEFA, merr drejtimin e Flamurtarit

Ilir Daja do të jetë trajneri i ri i Flamurtarit për edicionin tjetër.

Tekniku ka braktisur Skënderbeun pas dënimit nga UEFA dhe përjashtimit nga Europa duke nisur një aventurë të re me Flamurtarin e Vlorës.

Zyrtarizimi i marrëveshjes pritet që të bëhet në mbrëmje.

Daja fitoi titullin kampion me Skënderbeun këtë edicion në kampionatin shqiptar, por dënimi nga UEFA bëri që të largohet nga Korça.

o.j/dita

June 19, 2018 18:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI I PS+RILINDJES, ERION VELIAJ DO KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO VOTONIT:

Shiko rezultatin