Ilir Meta dhe Jozefina Topalli takohen përzemërsisht

June 30, 2017 21:17

Ilir Meta dhe Jozefina Topalli takohen përzemërsisht

Në aktivitet kushtuar publicistikës së gazetarit dhe diplomatit të njohur Agim Neza, ndarë nga jeta para një viti, ku kishte shumë gazetarë dhe njërëz të politikës, ishte edhe Presidenti i zgjedhur dhe kryetar i Kuvendit Ilir Meta.

Në këtë aktivitet pati edhe një moment takimi të përzemërt mes Ilir Metës dhe Jozefina Topallit.

Sot në ora 14.00 ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli shigjetoi Lulzim Bashës. Ajo e akuzoi Bashën për shitje të PD për llogari të Edi Ramës.

June 30, 2017 21:17
Komento

1 Koment

 1. Agim e Alban Dega June 30, 22:09

  GEZUAR 55 VJETORIN E LINDJES AGIM !

  Gezuar 55 vjetorin e lindjes se Agim Nezes!
  Djem si ai, shoke si ai, talente si ai, krijues si ai, bashkeshort si ai, prinder si ai…. njerez si ai kane e do te kene gjithnje vetem ditelindje…
  Jetojne e gjallojne me veprat e tyre, me trashegimine e tyre, me kujtimet e tyre, me trashegimtaret e tyre, me emrin e tyre te mire e me krijimtarine qe nuk vdes kurre !
  Agimi eshte e do te jete gjithnje midis nesh !
  Gezuar ditelindjen Agim !
  Drite te paste emeri e vepra jote e pavdekshme…
  Gezuar Ditelindjen e djalit, vellait, prindit, bashkeshortit tuaj, e mikut e shokut tone dhe te gjithkujt qe e njohu e takoi qofte edhe nje here te vetme, Agim Neza! Pavdekesi !
  Gezuar te gjitheve !

  Agim e Alban Dega

  SHKRUAR ME 13 QERSHOR 2017

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*