Imami Naçi befason: Femrat, arsyeja pse meshkujt bëhen hajdutë

September 4, 2018 12:51

Imami Naçi befason: Femrat, arsyeja pse meshkujt bëhen hajdutë

Imami Elvis Naçi e ka befasuar opinionin e gjerë me ligjeratën e mbajtur së fundmi.

Ai ka folur për “veprat që na japin lirinë e vertetë dhe jo lirinë e shkatërrimit dhe të mashtrimit”, ku ndër të tjera është shprehur se femrat janë ato që i bëjnë meshkujt të vjedhin e mashtrojnë.

Sipas tij, ato duan para dhe makina të shtrenjta e kësisoj, meshkujt ndihen të detyruar për t’ia plotësuar dëshirat me çdo kusht.

Naçi e ka publikuar fjalimin e tij edhe në rrjetin social “Facebook”.

Ndiqni fjalën e tij në minutën 9:30.

Cilat janë veprat që na japin lirinë e vërtetë dhe jo lirinë e shkatërrimit dhe të mashtrimit?

Ligjërata e sotme – Cilat janë veprat që na japin lirinë e vërtetë dhe jo lirinë e shkatërrimit dhe të mashtrimit?

Publiée par Elvis Naçi sur Vendredi 31 août 2018

s.a/dita

September 4, 2018 12:51
Komento

11 Komente

 1. anticensurë25642654 September 4, 13:06

  nuk bo gabime çuni!
  ja keni shkëput nga konteksi,këtij ëngjëllit elvis!!
  nesër keni për ta parë kur të dalë e të thotë”ju e keni shkëputur nga konteksi”!!
  ska faj i shkreti ashtu e kanë mësuar!!
  “nëse një femër përdhunohet nga një mashkull!?
  nuk është faji i mashkullit,por i femrës!paraqitja e saj e ka këthyer mashkullin në kafshë!!jo se një njeri i tillë është kafshë si do që të jetë muhabeti.me apo pa paraqitje!!”

  Reply to this comment
 2. Mark U.K September 4, 13:23

  Imam me emer Elvis,si ka mundesi.Nuk mbaj mend se kan folur ndonjeher mencer,pervec Sabri Kocit.Nuk mendoj se e kan detyruar grat e tij te vjedhin Edi Ramen.

  Reply to this comment
 3. Laveri September 4, 14:57

  O Elvis mjaft na fole per hajdutet e xhepave dhe te rrugeve ,por po pate bythe fol drejtperdrejt per keta politikane hajdute e kusare qe ja rropen lekuren ketij populli,qe me paret tona po bredhin e po harbohen jashte shtetit jo vetem grate dhe femijet e tyre ,por edhe dashnoret e tyre (harrova, kur vjen puna per politikanet nuk ja u lejon feja juve se nuk merreni me politike)

  Reply to this comment
 4. Aleksander Thana September 4, 16:17

  Kush ia ka mesuar kete filosofi idiote ketij imam bajalldie. Me siguri sfondi qe ka prapa ne arabisht. Ne rast se ky kopuk shkon ne Jemen me kravaten qe ka, e varin me ate kravate e s’ka nevoje per litar. Edhe imam, edhe shejtan, edhe kravate. Kjo nuk shkon!

  Reply to this comment
 5. Arben September 4, 17:03

  Ata qe befasohen, nuk I kane mire punet me.vetvehten.

  Ata qe duan qe njerezit te “befasohen” nga cfare thote I

  nderuari Elvis Naci, e kane.me keq akoma.

  Reply to this comment
 6. Jimi September 4, 19:58

  Nje djal trendi, me nje mendje anadollake, sikur nuk shkon!?

  Reply to this comment
 7. banali September 4, 21:02

  Ky imami me gravate e pa çallme ka te drejte. Pse? Kur femra nxierr sisat, nxierr kofshet, i del ana e brekeve… çfare ndodh me mashkullin qe e shikon? Dhe sikur ne Groenlande te jeshe do te fryhet, apo jo? E pastaj terbimi merr dheun. Prandaj porositeni femrat qe te mos ti nxjerrin sheshit, se pastaj tajfuni ben punen e tij. Ndryshe mos u thoni gje meshkujve se dhe ndonje plaku i ngrihet ne keto kushtet e sotme. E çfare, ta mbaje me dore? Po ato vegla jane bere per njera tjetren! Dhe imami ketu e ka po i erdhi turp.

  Reply to this comment
 8. Po , Po September 4, 21:14

  Pse nuk thoni , per ku behet fjale dhe ku eshte imam ky predikues injorant ?! Nuk e dini , apo e kini sajuar si histori ?! Populli nuk eshte i detyruar ti dije me em ra e mbiemra te gjithe hoxhallaret , prifterinjte e bektashinjte , nda duhet ta jepni me te plote lajmin ! ! !

  Reply to this comment
 9. MH September 4, 22:04

  Vertet per tu admirue nga kjo filozofi Biblike.
  Sa vone te ka lindur koka o i dashuri Hamam me falni Imam.
  Edhe ai i ndjeri Sabri koci si cekerk pusit pa ndalime virrte ma shume arabshe e vec kur te dilte ne kryqezim e t’iu turrte vendqe Albanistanshe.
  Tashi i dashtun na ndriqove mendjen.Tashti na thuej ndonji surrle tjeter qe te perparojme ne individet e mbashke me ne judhe gjithe shoqeria.

  Reply to this comment
 10. Sulo Zjarrr September 5, 00:56

  Sherr sherr la fame!!! Kapedani

  Reply to this comment
 11. Besi September 5, 15:43

  Ik or rrot ka shko puno se je djale i ri kto Jane dembele

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin