Incident gjatë takimit të Bashës në Burrel, goditet me grusht deputeti i PD

July 9, 2017 17:45

Incident gjatë takimit të Bashës në Burrel, goditet me grusht deputeti i PD

Një incident ka ndodhur gjatë takimit të Lulzim Bashës me anëtarësinë e PD në Burrel. Deputeti aktual i PD, Bedri Hoxha është goditur me grushte nga persona ende të paidentifikuar në Pallatin e Kulturës, pak para nisjes së takimit që do mbante Lulzim Basha, në orën 13:00.

Ende nuk dihen shkaqet dhe motivet e ngjarjes, ndërsa deputeti i PD ka bërë kallëzim në polici. Ai ka thënë se do sqarojë publikisht më vonë ngjarjen.

Takimi i Lulzim Bashës në Burrel vjen në kuadër të fushatës për zgjedhjen e kreut të ri të PD në 22 korrik, ku Basha kandidon përballë Eduard Selamit.

Bedri Hoxha është deputet i PD deri në shtator, ndërsa nuk u përfshi në listën e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 qershorit.

July 9, 2017 17:45
Komento

2 Komente

 1. Tashi mate bythen e shife ket car. July 9, 17:53

  Metodat e Saliut po perdor shalengjituri Lulush, ne b*** e ka ai dhe PD bashke.

  Reply to this comment
 2. Arben July 9, 17:58

  ME TE FORTE EDHE BASHA, NJESOJ SI SALI QENI.

  PIRDHI NE TE.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim