Incident me Bashën në Shkodër gjatë kohës që fliste para FRPD

February 13, 2016 12:29

Incident me Bashën në Shkodër gjatë kohës që fliste para FRPD

Një incident i ka ndodhur kreut demokrat në qytetin e Shkodrës gjatë fjalës para të rinjve demokratë.

News24 raporton se Lulzim Bashës i është ndërprerë fjala pasi është shkëputur energjia elektrike duke bërë që mikrofoni të mos punonte dhe errësira të pushtonte sallën.

Për ngjarjen, Basha ka reaguar duke e cilësuar si të qëllimshme. Ai tha se ‘deri me sot nuk na ka ndalur as diktatura e terrori’.

Kryetari i PD ndodhet në Shkodër për procesin e votimit për kreun e FRPD të kësaj dege.

February 13, 2016 12:29
Komento

3 Komente

 1. e verteta February 13, 12:35

  Kjo diket se a pune e qellimshme e Bandes PD vete.
  Se skishte cka me thon mo, LuLu.

  Reply to this comment
 2. guri shabani February 13, 13:59

  Po nderprerjet e dritave jane te perhershme.Sa minuta ndejti pa drita salla ,apo ju edhe per nje minut do e jepni si lajm se ju bo atentat Bashes.Jepeni lajmin por beni dhe sqarimin.

  Reply to this comment
 3. Don Lu Basha February 13, 14:30

  eshte turp qe jepen lajme te tilla

  ky Blay Boy duhet te ishte ne burg dhe te ankohej per prerjen e dritave ne qeli.

  edhe nje here turp..per ate popull..turp per maxhorancen .turp per ambasadorete e Tiranes

  me kujton kjo fytyre e krimosur e Lul UDBashes nje liber te lexuar ne rini me titull

  Pirati behet Pape

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim