Incident mes turmës, goditet me grushta e shkelma një protestues

June 2, 2019 20:53

Incident mes turmës, goditet me grushta e shkelma një protestues

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në protestën e opozitës gjatë marshimit të tyre nga Kryeministria tek Parlamenti.

Në afërsi të ministrisë së Brendshem protestuesit janë përplasur me njëri tjetrin duke goditur me grushta dhe shkelma një protestues të cilin e kanë shtrirë në tokë.

(vijon)

o.p. / dita

June 2, 2019 20:53
Komento

2 Komente

  1. Leo June 2, 23:27

    Jo mo jo. Ishte nje “bisede miqsore” mes Neandertalasve te Bythores

    Reply to this comment
  2. Jimmy Trendelina June 3, 01:26

    Normal fare, ishte spiun i Rames.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim