Incident tek Ekonomiku, policia pengon studentët të futen në Fakultet (video)

January 5, 2019 21:30

Incident tek Ekonomiku, policia pengon studentët të futen në Fakultet (video)

Një incident ka ndodhur në orët e mbrëmjes pranë Fakultetit të Ekonomikut në kryeqytet.

Disa studentë kanë shkuar pranë Fakultetit për të bërë një mbledhje që lidhet me protestën që do të rifillojë të hënën e 7 janarit.

Studentët kanë thënë se tek porta e Fakultetit janë mbledhur disa forca policie dhe nuk po i lejojnë të futen në Fakultet për të zhvilluar mbledhjen.

v.l/ Dita

January 5, 2019 21:30
Komento

17 Komente

  • Plaku Xhuxhumaku January 5, 22:36

   Ti qeke sjhume i qyteteruar. ty kush ta ka futur hurin, Edvini? Apo te ka ngelur huri brenda qysh nga koha e Enverit e nuk po e nxjerr dot?

   Reply to this comment
    • Plaku Xhuxhumaku January 5, 23:29

     Mutin e ha ti me vagonat qe i dhjet plaku per dite. Te boft mire ishalla or legen i Edvin Palluqes dhe lej pak edhe per motren tate se me kane thone qe i pelqe shume. Ngeli duke lepi bythe anej knej se thote qe ti nuk le hiç per ate.

     Reply to this comment
     • Miri January 6, 00:13

      O shpellar vazhdo pallo motren si e keni zanat ju anej.Mos harro arushen o laper ferrash qe pasi vodhe si I babezitur te erdhi goja o llum albanie.Rama ju ka bere tee flisni me vete .Dhe nje mandat te trete dhe fara juaj e qelbur zhduket njehere e pergjithmone.

     • Hahaha . January 6, 10:25

      plako ,

      un jesh ai polici zones qe palloja motrat tuja ,
      kur ju korrnit kallamoqin ares .
      si bre koq shpejt me harrove !

      TI mir fisqiri dal posht sumes se plakut ,

      je nji terrorist islamut e para dhe e dyta nji shpellar ose lehs shpelle .
      Ne Shqiperi ka vetem nji Fare te ndyre dhe ate e di gjithe Historia ajo musllummute or tej .

     • Plaku Xhuxhumaku January 6, 15:03

      Ca sqarime ketu per Miri Bytheqiri, per ket Hahaha qe e ka mrena po nuk e merr vesh, dhe per ket demek unaza – gelbaza, Edvin Bytho Rama mandatin e trete e shef me dylbite e bythes, Saliu ka vajtur ne te s’emes bashke me Lulin, Monen dhe Liken. Ju militantet delirantet prisni edhe pak, hani leket qe u paguan Endri Fuga qe te beni bajga neper gazetat dhe pastaj shifni per noi pune pak me te ndershme, si psh mbledhje plehrash, larje pjatashm ose ajken e puneve, kamarier. Mjua Plakut, po patet kohe hajdeni e ma rruni se Plaku perton ka pak tashti. Hajd boni te fala nonave tuja,qe plaku u bonte kai vizite gjinekologjike kur ishte ala n’pune.

     • Eeeh .... , ç bën pleqëria ! January 6, 18:02

      E kush merret me matufë , plehra e idjotë , që në çdo 2-3 fjalë , njërën e kanë jashtëqitje njerëzore ?! Si mund të kesh respekt , apo të debatosh me njerës të tillë , që ti sjellin zorrët në grykë ?! Eeeeh… , pleqëria është , si të të marrë ! Po të mori mendjen , si puna e këtij matufit , më mirë të mos rrosh !

     • Plaku Xhuxhumaku January 6, 22:08

      @Eeeh …. , ç bën pleqëria !, ti i zyres se Gebelsit nuk mba dot nje nik se e ke bythen te shpuar. Flam, po mos ma qaj hallin, une te qi ty dhe rracen tende, ne daç per ment, ne daç me kar. Po te duash ti, me te dyja.

   • unaza January 6, 13:49

    bisht qeni kini për të ngelur o palloshët e lulsalisë dhe çizmet e like floririt yyyyyyttttttjashqitiet e kombit

    Reply to this comment
 1. LORA January 6, 08:02

  Mbeshtes Policine.

  Reply to this comment
 2. robi January 6, 13:13

  Të gjithë ngelsat e Baxhelles që shëtisin nëpër Tiranë me gishtin e mesit ngritur lart se nuk duan mësim por vetëm haremin veror të Jales ku i trajnon Kejdi dhembcakallja duhet të largohen me forcë nga rruga. Gjoja janë të varfër por në duar mbajnë çantë Prada 5000Euro.

  Reply to this comment
 3. info analitike January 6, 13:36

  hahahah qenkan ngritur peshe militantet e lodhur te Dites qe jane mesuar vec te hane dordomuz kurrizit.
  Pasi u perpoq ti percaje studentet e te c’orientoje protesten dhe duke e pare se deshtoi pasi studentet treguan vendosmeri ne vazhdimin e protestes tani nuk i ka mbetur gje tjeter vecse te perdore metodat diktatoriale. Qendrojini afer lideri global shoke se kohet e fundit eshte keq, shume keq nga mendte e kokes. As droga e as psikiatri nuk i ben me derman.

  Reply to this comment
  • Tosi January 6, 14:36

   Studentët me gishtin e mesit ngritur lart, taman militantët e leshitdhise dhe naziskinet e Jales

   Reply to this comment
   • Raul January 6, 16:23

    Paska dalë në Vlorë Baxhella duke u marë në rininë, po ik moj hijene e uritur për gjak se të urren një popull i tërë. O Nafije Dybeku Baxhella plagjiatura Hijena se paske marrë në krah ideollogen e madhe ndërkombëtare dhe ndeplanetare kozmike Kejdi dhembcakallja për arsimin e leshitdhise

    Reply to this comment
    • Ce January 6, 18:04

     Sa poshtë ka rënë leshelija, tregohen barcoleta se si organizohen takimet e dhunshme nga Baxhella me kushërinjtë e 7 që të mbushë sallën se e kanë braktisur dhe militantët e vet

     Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*