Dajti pas transferimit tentoi të godasë efektivin e burgut

June 2, 2014 11:23

Dajti pas transferimit tentoi të godasë efektivin e burgut

Djegia e batanijes në qeli nga i burgosuri Dritan Dajtin të shtunën e 31 majit në burgun 313, nuk ka qenë i vetmi incident. I burgosuri ka tentuar të godasë një polic, në momentin kur ky i fundit kishte shkuar për të kontrolluar qelinë e tij. Bëhet e ditur se konfliki mes Dritan Dajtit dhe efektivit të burgut u shmang pas ndërhyrjes së forcave të sigurisë. Dajti tentoi t’i vinte flakën qelisë së tij, pas transferimit të tij nga burgu 302 tek 313.

June 2, 2014 11:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*