FOTO: Incidenti i parë, protestuesit rrëzojnë gardhin te Kryeministria

March 16, 2019 12:00

FOTO: Incidenti i parë, protestuesit rrëzojnë gardhin te Kryeministria

Është shënuar incidenti i parë në tubimin e PD-së dhe LSI-së, teksa pas godinës së Kryeministrisë është rrëzuar gardhi metalik nga militantët e opozitës.

Pas rikthimit poshtë zyrës së Edi Ramës, protestuesit që shoqëruan Bashën kanë hedhur tymuese,  shashka dhe qese me bojë në drejtim të Kryeministrisë.

Përfaqësues të opozitës u shprehën para fillimit të protestës se nuk do të ketë dhunë.

b.b/dita

 

March 16, 2019 12:00
Komento

4 Komente

 1. bart72 March 16, 12:08

  Ku eshte drogaxhiu

  Reply to this comment
 2. Rrofte marreveshja Rama- Basha. March 16, 12:08

  Maloke kokshpulla. Pse nuk shkoni t´i prishni oxhakun 18 000 euro Rame hajdutit ?

  Reply to this comment
 3. bart72 March 16, 12:29

  Ho vella une jam lab

  Reply to this comment
 4. XXXL March 16, 15:05

  bart 72 qenke komplet kelluf KARRRRRI, ne farmaci nuk gjen, shko te Shqu-pisa se jepen free nga tranvestitja Lulushe, do te gjesh edhe plot shoke te tjere rrota KARRRRRI nga koka deri tek kembet..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*