Infarkt në qendrën stërvitore të Totenhemit, vdes ish-futbollisti i kombëtares angleze

April 21, 2017 11:59

Infarkt në qendrën stërvitore të Totenhemit, vdes ish-futbollisti i kombëtares angleze

Ish-futbollisti i kombëtares angleze, Ugo Ehiogu, ka humbur jetën në orët e para të ditës së sotme. 44-vjeçari, i cili aktualisht ishte trajner i skuadrës U-23 të Totenhemit, pësoi infarkt mëngjesin e djeshëm në një nga fushat e qendrës stërvitore të skuadrës londineze.

Ai mori menjëherë ndihmën e stafit mjekësor të Totenhemit dhe më pas u transportua me urgjencë në spital, por nuk arriti t’i mbijetonte sulmit në zemër.

Ish-qendërmbrojtësi i cili ka luajtur 4 ndeshje me kombëtaren angleze, la pas gruan dhe djalin e tyre të vetëm.

April 21, 2017 11:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*