Infektohet kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka shtrohet në spital

June 29, 2020 16:49

Infektohet kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka shtrohet në spital

Kreu i Dhomës së Tregtisë Nikolin Jaka preket nga COVID-19.

Lajmi konfirmohet nga burime për News24.

Mësohet se Jaka është i shtruar në spitalin Infektiv prej paradites së djeshme.

Ende nuk ka një raportim për gjendjen shëndetësore të Jakës.

 

l.h/ dita

June 29, 2020 16:49
Komento

2 Komente

  1. Cuni i Vuk Karaxhicit nga Vicidoli June 29, 19:05

    Asht shkodran i vertete Nikolini dhe ashtu sikurse e thoshte ajo zonja e me pas ai budalla “humorist” i Zefit , “shkodrant jane rrace e forte , jane malsore dhe nuk pyesin fare per karavirusin …” , shikojeni se ku e cuan shifren e te infektuarve ne rrethin e tyre , nen drejtimin e burrneshes k/bashkiakes pa mandat , qe u kerkon nderkombetareve komision nderkombetar per qeverisjen e Shkodres , zonjes Voltana .

    Reply to this comment
  2. Arben June 30, 09:54

    Infektim sipas standardeve të bashkimit uropian

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim