Infektohet me Covid 19 Drejtori i Urgjencës, Skënder Brataj

March 24, 2020 12:01

Infektohet me Covid 19 Drejtori i Urgjencës, Skënder Brataj

Skënder Brataj, Drejtori i Urgjencës Kombëtare ka rezultuar pozitiv me covid 19.

Ai eshte nje nga 19 personat e testuar dje.

Lajmi eshte konfirmuar nga Ministria e Shendetesise.

Brataj eshte veteizoluar dhe raportohet se eshte ne gjendje te mire shendetesore.

o.j/dita

March 24, 2020 12:01
Komento

13 Komente

 1. Doni March 24, 12:10

  Uroj sherim te shpejte

  Reply to this comment
 2. Vlora March 24, 12:22

  I urojme sherim te shpejte dr. Skenderit!

  Reply to this comment
 3. Dash March 24, 13:06

  Sherim te shpejte patriot

  Reply to this comment
 4. Konrad March 24, 13:36

  Nje shtet qe nuk mbron dot mjeket ,kurre nuk do mbroje qytetaret e vet!
  Prandaj bertet Rama,qe te mos dalim nga shtepia,se sistemi i tij shendetesor i ka bere 400 milion eurot e PPP-ve rrush e kumbulla,sic u be edhe me emergjencat civile!

  Reply to this comment
  • Qënër porcelani... March 24, 14:33

   Njelloj si me ata qenet e termetit. Edhe pse per mbajtjen e tyre ne gatishmeri kishin fluturuar ne ajer me shume se nje milion euro nga arka e cpuar e ketij palo shteti, asnje qen kerkimi nuk u duk ne zonat e demtuara per te shpetuar te demtuarit.

   Kushedi, ndoshta ne vend te tyre xhaxhi Edver kishte planifikuar pa dashje qener prej porcelani per t’ja bere peshqesh shukut fteri, shukut neti, shukut hamdi, shukut s’e them apo shukut ali pi selenic qe t’i vendosin siper televizorit.

   Ve bast me cilindo, larg qofte bie nje tjeter termet, prap s’do kete asnje qen kerkues per viktimat.

   Reply to this comment
 5. Zoti eshte Ty Skender Brataj +++ asnji shqetesim March 24, 13:39

  1 Gjithcka do kaloje me sukses dhe Ti

  do gezoshe Shendet te Plote …

  Reply to this comment
 6. Porta Susa March 24, 14:33

  Po ti ke qene edhe sampist ne bllok, si te kapi i uruari?!

  Reply to this comment
 7. Sula nga Kashari March 24, 15:07

  Skenderit i urojme sherim te shpejte,por nje kohesishte edhe nje mesim te mire,sepse ishte ai qe i u kundervu i pari nen trysnine e te gjatit Sureljan,qe te sulmonte mjekun Ilir Allkja,i cili tha nje te vertetet te dhimbshme.Ai tha:
  Se mjeket jane te pa mbrojtur,dhe ja pra po te ishte marr parasyshe keshilla e Ilirit Sot Skenderi do ishte ne front!
  Sot nuk guxon specialisti te thote nje te vertete,qofte dhe e dhimbshme ajo.

  Reply to this comment
  • Precizim March 24, 16:32

   Sule mos i politizo gjerat.
   Dr Skenderi ishte nga te paret qe u prononcua per Co 19. Mjekeve ne frontin e pare ju ndodh kjo.
   Gabim ishte pezullimi i mjekut, por nuk u shkarkua.
   I urojme sherim te shpejte doktorit dhe te gjithe atyre qe rezultojne pozitiv.
   Urojme qe kjo e keqe te largohet sa me shpejt te jete e mundur.

   Reply to this comment
 8. Ada March 24, 19:22

  Po pse o, ty te zuri korona?!
  Se pari sherim te shpejte padyshim. Se dyti i nderuar zoteri, te te behet mesim qe politika eshte kurve, te tradheton gjithmone. Nuk duhet te dilje partizan i mbrojtjes se gjithçkaje qe dikton politika duke tradhetuar dijet dhe profesionin tend. Po ta kishe ruajtur veten me mire, po ti ishe kundervene KM dhe ministreshes per maskat e skaduara e mos beje politike me shendetin sot do ishe me i sigurt ti dhe koleget e tu.
  SHERIM TE SHPEJTE!

  Reply to this comment
 9. Jimi March 24, 19:37

  Sherim te shpejt doktor! Nuk e merritoje te “ndeshkoheshe” keshtu per punen heroike, per shpetimin e jeteve te te tjereve.

  Reply to this comment
 10. Lili March 24, 20:11

  Nje mjek ma pak sot paguhet shtrenjte pas disa fite

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim