Infektohet me koronavirus nënkryetarja e bashkisë Shkodër dhe 2 punonjës

June 29, 2020 12:44

Infektohet me koronavirus nënkryetarja e bashkisë Shkodër dhe 2 punonjës

Shkodra renditet qarku i tretë sa i takon numrit të të infektuarve me koronavirus në Shqipëri.

Në 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë konfirmoi se 64 infektime të reja, nga këta 11 janë nga Shkodra.

Me COVID-19 rezulton edhe Emilia Koliqi njëra prej nënkryetareve të bashkisë së Shkodrës.

Gjithashtu pozitivë me koronavirus rezultojnë dhe 2 punonjës të bashkisë së qytetit.

Janë marrë masa për dezinfektimin e ambienteve si dhe gjurmimin e personave të kontaktit.

j.l./ dita

June 29, 2020 12:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim