Iniesta i Barcelonës do jetë ylli i Interit?

March 23, 2015 21:26

Iniesta i Barcelonës do jetë ylli i Interit?

Barcelona po hedh sytë për të gjetur Andres Iniestën e ardhshëm. Bashkë me Arsenalin, Barcelona është vënë në ndjekje të mesfushorit të Interit, Mateo Kovaçiç.

Mediat italiane shkruajnë se të dy skuadrat kanë bërë ofertat e tyre gati, por talenti kroat pritet të kushtojë shumë shtrenjtë.

Sipas medieve në Itali, skuadra që e dëshiron mesfushorin në skuadër duhet të bëjë gati 40 milionë euro dhe pa këtë shumë ai nuk largohet. Kovaçiç këtë sezon me Interin në 25 ndeshje ka shënuar 5 gola.

March 23, 2015 21:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*