Intervista gazmore/ De Biazi flet shqip: Lojtarët që s’u shqiptoj dot emrin (VIDEO)

April 16, 2016 09:49

Intervista gazmore/ De Biazi flet shqip: Lojtarët që s’u shqiptoj dot emrin (VIDEO)

Një intervistë gazmore e publikuar së fundmi me trajnerin e Kombëtares shqiptare të futbollit, tregon njohuritë e tij me gjuhën shqipe dhe mënyrën se si ai komunikom ne kuqezinjtë.
De Biazi shfaqet duke kërcyer valle shqiptare dhe në intervistën e publikuar në rrjetin social “Facebook”, në profilin e “Digitalb”, ai vihet para provës duke lexuar emrat e futbollistëve dhe përshkruar imazhet.

April 16, 2016 09:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?