INUK tenton t’i prishë shtëpinë, nëna kërcënon se do vrasë fëmijët

September 18, 2014 10:33

INUK tenton t’i prishë shtëpinë, nëna kërcënon se do vrasë fëmijët

Një nënë e dëshpëruar kërcënon se do vrarsë fëmijët e saj.

Kjo, pasi INUK ka vendosur që të prishë shtëpinë e saj të ndërtuar në Lin të Pogradecit.

Dita Basholli është mbyllur në një prej dhomave të shtëpisë me dy fëmijët e saj të vegjël, me një thikë në dorë.

Ajo ka thënë se nëse INUK nuk tërhiqet, ajo do të therrë fëmijët e saj.

Familja Basholli jeton prej tre vitesh në këtë banesë, ndërkohë që INUK thotë se ajo është pa leje dhe për këtë arsye duhet të prishet.

Inspektorët e INUK kanë ndërprerë për momentin punimet për shembjen e shtëpisë, për të negociuar me gruan që të mos bëjë ndonjë veprim që do të lëndonte fëmijët e saj.

September 18, 2014 10:33
Komento

3 Komente

 1. drejtesi September 18, 13:12

  Po pse mer me kete te shkrete e gjeten keta te INUK ?!. Pak hajduteri dhe makuteri ka ne metropolet e shqiperise, qe meren me kete nene te gjore ne nje fshat breg liqenit?!
  Ptuuuu, fare e keqe te koruptuarish.

  Reply to this comment
 2. lejleku September 18, 16:16

  Pse ka marre ndonje fshatar deri me sot leje per te ndertuar shtepine!!!???
  Dhe….. vetem kjo nena ka mbetur pa marre leje …çudi ! Si ndodhin keto gjera ne Skiperi do thosh nje i huaj….
  Te vjen per te qeshur edhe ku ne Lin te Poradecit ..tek populli me i bindur i rruzullit .
  O zoterinj te INUK po ju zaptojne lulishten mu ne mes te qytetit me zall liqeni per parkim makinash ore miq.

  Reply to this comment
 3. edmond(koder rreshen) September 18, 19:09

  Kjo femer duhet te dergohet ne psiqiatri,dhe femijet ti mari shteti nen kujdestari.Si mund ti marish jeten femijes …………….a kan shpirt keta njerez…………

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?