Investimi i ri drejt një bregu të lënë në harresë, Rama nxjerr videon

June 12, 2018 09:31

Investimi i ri drejt një bregu të lënë në harresë, Rama nxjerr videon

Kryeministri Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook investimin e ri të bërë drejt një bregu, që prej shumë vitesh ishte lënë në harresë.

Bëhet fjalë për investimin infrastrukturor, rrugën që të çon në bregun e Semanit dhe në Apoloni. Pas kësaj, gjithë të interesuarit, nga Fieri, mund të mbërrijnë këtë destinacion në vetëm 20 minuta.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë vepër infrastrukturore të munguar prej shumë vitesh, që do të ndikojë drejtpërdrejtë në rritjen e turizmit, ekonomisë dhe punësimit, ju uroj një ditë të mbarë 🌹”-shkruan Rama.

o.j/dita

June 12, 2018 09:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim