Inzagi: Jo e lehtë të luash me Kievon “Bentegodi”, jemi përmirësuar

March 1, 2015 10:18

Inzagi: Jo e lehtë të luash me Kievon “Bentegodi”, jemi përmirësuar

Filipo Inzagi, pas ndeshjes, e ka komentuar kështu barazimin pa gola në “Bentegodi”: “Mendoj se ishte një ndeshje ku zhvilluam shumë mirë kontrollin e topit dhe që duhet të kishim treguar më shumë cinizëm.

Sigurisht, jemi përmirësuar shumë në krahasim me herët e fundit.

Mund të them se djemtë luajtën mirë, por të luash në Verona, ndaj Kievos, s’është asnjëherë e lehtë, pasi mbrohen shumë mirë”, u shpreh Inzagi, që më pas, mbi të dëmtuarit, tha: “Të vjen keq, sepse humbëm sërish dy futbollistë tepër të rëndësishëm.

Nuk kemi fat me të dëmtuarit”. Mbi Destron dhe shanset: “Ai duhet të qëndrojë i qetë, sepse golat do të vijnë. Më pëlqeu se si luajti dhe se si e ndihmoi skuadrën”.

March 1, 2015 10:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*