Ironia e Benzit

December 24, 2012 14:15

Ironia e Benzit

Një makinë është dëmtuar pasi reklama e koncesionarit Mercedes Benz i ka rënë sipër gjatë një stuhie në Alabama. Rastësia ka qenë ironike, pasi edhe automjeti i dëmtuar siç duket qartë në foto është i të njëjtës markë. Stuhia dimërore në pjesën jugore të Amerikës u shoqërua me tornado dhe erëra të forta.

December 24, 2012 14:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*