Ironia e hakerave

April 5, 2013 16:29

Ironia e hakerave

Një foto e postuar në profilet e Koresë së Veriut në Flickr dhe Twitter, të cilat u bënë shënjestra e hakerave ditën e djeshme. Disa nga fotot në rrjetet sociale u zëvendësuan me një karikaturë të liderit komunist Kim Jong Un, i cili shfaqet si Pigsy, një personazh i një novele të njohur në Kinë.

April 5, 2013 16:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?