Ish-­presidenti kroat uron Metën: Vendi në duar të sigurta drejt BE

May 13, 2017 10:16

Ish-­presidenti kroat uron Metën: Vendi në duar të sigurta drejt BE

Ish presidenti i Kroacisë, Stjepan Mesic ka uruar Presidentin e zgjedhur Ilir Meta, përmes një bisede telefonike.

Në urimin e tij, Mesic i është drejtuar Metës me fjalët: Ju uroj për zgjedhjen tuaj në postin e Presidentit të Republikës së Shqipërisë. Unë besoj fort se vendi juaj është tani në duart të sigurta në rrugëtimin e tij evropian.

May 13, 2017 10:16
Komento

2 Komente

  1. intelektuali May 13, 11:29

    Shqypnia ne duar te sigurta te Mbretit te Ryshfetit dhe Korrupsionit, Like Floriri, njashtu sic ja la dallkauku Stipe apo Stjepan Kroacine te sigurt ne dore te mikut te tij Sanader, hajdut me cizme qe u prangos ne Austri.

    Reply to this comment
  2. Soj May 13, 16:32

    Me te vertete ky eshte dora e sigurte vetem per te vjedhur dhe korrupsion, jemi ne te forte qe i durojme, president shqiptar = hajdut me cizme.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim