Ish-deputetja e PD, Pampuri e shpalli të vdekur, banori i Astirit ndodhet në gjendje të mirë

November 12, 2019 12:52

Ish-deputetja e PD, Pampuri e shpalli të vdekur, banori i Astirit ndodhet në gjendje të mirë

 

Pak minuta më parë Partia Demokratike nëpërmjet ish deputetes Oriola Pampuri shpalli LIVE se në zonën e Astritit ka mbetur i vdekur një person. Sipas Pampurit viktima quhej Mahmut Imallari dhe sipas saj, trupi i tij gjendej në morgun e spitalit. Madje ajo akuzoi spitalin e traumës se po mbante të fshehtë ngjarjen.

Por, në tentativë për të përfituar politikisht, ku nuk munguan edhe lotët para kamerave, Pampuri ka mashtruar Live duke përhapur panik, pasi në të vërtetë Imallari është jashtë rrezikut për jetën dhe ka marrë vetëm një ndihmë shëndetësore pranë Spitalit.

Sikurse mund të shihni edhe nga kjo foto, Imallari qëndron madje ulur vetë pa ndihmën e asnjë personi duke pasur të gjithë parametrat shëndetësor në rregull dhe është gati për të lënë spitalin. Në fakt Imallari është një militant i Partisë Demokratike që në këtë rast ka pranuar t’i përdoret emri si i vdekur vetëm dhe thjesht për interesa politike të partisë së tij.

 

 

l.h/ dita

November 12, 2019 12:52
Komento

8 Komente

 1. bushtra e shpelles bo politike me KUFOMAT !!!!!!!!! November 12, 13:34

  baori ta hudhi ne gjyqe e kerkoj miljoa damshperblim
  per peerdorim te jetes se tij
  nga kjo bande shpellaresh qe bojn politike me jeten e fukarenjeve

  Reply to this comment
  • Glaukias November 12, 15:09

   Do dal të kërkojë falje kjo ish-deputetja për gënjeshtrën e për përhapje paniku, apo si gjothmonë do dal ndonjë ish-deputet tjetër i PD-së të thojë që nuk është faji i kësaj se kjo me të dëgjuar e kishte ??? Po videon e asaj banores së “Astirit” që ankohej se kishte marr vetëm 130 Milion Lekë dëmshpërblim kur do e publikoni ?

   Reply to this comment
 2. Tosi November 12, 16:16

  Mos i bini shumë në qafë se duhet të jetë konsultuar me komandant Flamur Herman Geringun që frymezoi sot shpellaret e Astirit dhe Sharebajgat e Unazës, gruan me tufce që Kakariste çdo natë dhe protoduaret e leshitdhise

  Reply to this comment
 3. Flutura November 12, 16:34

  Ik mi karagjoze femer se le nam, je bere me keq se monika, turp

  Reply to this comment
 4. Tosi November 12, 16:59

  Tani Klevis Kerrici i Faros fytyra me e urryer e planetit mbeti pa punë dhe përfundon në koshin e plehrave të shqipërisë bashkë me sharebajgat e leshitdhise Kejdi dhembcakallja dhe Epshurr Brahimkari dhe Nora Bythderrja gjithollog’ja surratgerdalla dhe Komandanti i naziskineve të Mamurrasit Flamur Herman Geringun

  Reply to this comment
 5. Cuni i Vuk Karaxhicit nga Vicidoli November 12, 18:35

  SHQUP-istet , po pelcasin nga derti per ndonje viktime nga ana e policise dhe ngazellehen me kot , duke shpifur para kamerave . Tani u ka mbetur , te vrasin veten , ose shoket e tyre , sic vepruan ne Shkoder me 2 prill 1991 dhe te akuzojne policine e qeverine , me shprese te behen “njelloj” vrases edhe keta , ashtu sikurse eshte bere shuuuume here , ne pushtet apo ne opozite kjo parti fashiste !

  Reply to this comment
 6. Babale November 12, 19:30

  Po cudi e madhe!? Po sa dua’-ra kane bere, e sa nuska kane shkruar Lulja me te vetet, tek Baba Qoftlargu nga tyrbja e SHQUP-it !? Po si nuk e zenkan magjite kete dreq haRami!? Po si nuk beri te pakten nje kurban per tyrben e qoftlargut, qe edhe ata ti gezoheshim Dua’s! Qe me ne fund edhe ata te bindeshin se fjala e babait te teqese se SHQIP-it shkoi ne vesh te perendise. Tobestrafkullah! Larg nga syri i lig!

  Reply to this comment
 7. prizem November 12, 20:52

  PeDe-rave bastarde te SHQUP-it ju duhej nje i vdekur…kjo eshte e gjitha.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim