Ish-funksionari i PD, “shuplakë” idesë së koalicionit me PS: Ja ku do kthehemi…

June 16, 2017 11:23

Ish-funksionari i PD, “shuplakë” idesë së koalicionit me PS: Ja ku do kthehemi…

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Vili Minarolli ka reguar ditën e sotme me një status në rrjetet sociale “Facebook” në lidhje me koalicionin e dy forcave politike në vend.

Ish deputeti i PD-së Miarolli e ka quajtur koalicionin e Partisë Socialiste dhe Partisë Demoktatike rikthim në kohë, një situatë politike para dhjetorit të 1990

Statusi i plote i Vili Minarolli

Unë mendoj se një “koalicion” siç po flet flitet i PD me PS, do të thotë të kthehemi tek situata politike para dhjetorit te 1990.

 

 

June 16, 2017 11:23
Komento

2 Komente

  1. demo June 16, 11:49

    E ditkerke mor miush i sigurimit! Ti me ca maloke te sigurimit si Sali Berisha,u bete antikomunista,u ndate per se gjalli nga nena Parti,derisa ju bashkoi pas 26 vjetesh Edi Rama

    Reply to this comment
  2. As June 16, 18:31

    dhe qe mendove ti Vili cu be, u mbars mali dhe polli nje mi

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*