Ish futbollisti i njohur shqiptar gjendet i vdekur në rrugë

January 15, 2018 09:33

Ish futbollisti i njohur shqiptar gjendet i vdekur në rrugë

Një person është gjetur i pajetë dhe me dëmtime në kokë e pjesë të trupit. Mësohet se viktima, Leonard Qesari, 61 vjeç, ka qenë ish-futbollist i Butrinit (1970 – 1985).

Trupi i pajetë është gjendur në trotuar në lagjen numër 4 të qytetit të Sarandës rreth orës 04:00 të mëngjesit të sotëm.

Nga verifikimi paraprak dhe këqyrja që u është bërë kamerave ka rezultuar se 61-vjeçari  ka rënë nga shkallët e katit të gjashtë në hyrjen e pallatit ku banon dhe pasi ka rënë është munduar të ngrihet e të ecë ku më pas ka ndërruar jetë mbi trotuar.

Nga veprimet e para hetimore të kryera dyshohet se shtetasi ka qenë nën efektin e pijeve alkoolike.

Grupi hetimor po vijon punën për dokumentimin e rrethanave të ngjarjes.

January 15, 2018 09:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim