Ish-ministrja marton motrën, Meta dhe Kryemadhi të ftuar në dasmë, ja çfarë kanë zgjedhur të veshin

September 2, 2018 09:45

Ish-ministrja marton motrën, Meta dhe Kryemadhi të ftuar në dasmë, ja çfarë kanë zgjedhur të veshin

Presidenti Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi, i janë bashkuar gëzimit të familjes Gjosha.

Kreu i shtetit dhe kryetarja e LSI-së ishin të pranishëm në ceremoninë e dasmës së motrës së deputetes dhe ish-ministres së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Klajda Gjosha, në kalanë e Lëkursit.

Kreu i shtetit shfaqet me një kostum blu, këmishë të bardhë dhe këpucë të zeza, ndërsa Kryemadhi ka zgjedhur një kombinim dyngjyrësh për këtë ceremoni.

Ndërkohë, motra e nuses, Klajda, duket e veshur me një fustan të kuq.

a.s/dita

September 2, 2018 09:45
Komento

1 Koment

  1. Kris 1 September 2, 14:41

    Po nusia ku eshte?I qofte hallall

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*