Ish-sulmuesi i Juventusit në telashe, akuzohet se i ka thyer nofullën shoferit të taksisë

September 9, 2018 17:54

Ish-sulmuesi i Juventusit në telashe, akuzohet se i ka thyer nofullën shoferit të taksisë

Sulmuesi danez Nicklas Bendtner është vendosur së fundmi nën akuzë, pasi dyshohet se ka sulmuar të dielën në mëngjes një shofer taksie.

Sipas mediave lokale, 30-vjeçari mendohet se e ka dëmtuar shoferin në pjesën e nofullës.

Kompania e taksive “Bt.dk” e ka konfirmuar diçka të tillë, duke deklaruar se shoferi ka pësuar një dëmtim të rëndë dhe se aktualisht po kalon një operacion për nofulla të thyera.

Bendtner akoma nuk ka reaguar ndaj rastit në fjalë, por në rast se vërtetohet se ai është fajtor, sulmuesi do të rrezikojë një gjobë të majme dhe përjashtim nga skuadra e Rosenborgut.

Sulmuesi danez e ka treguar më parë anën e tij “të errët”, kur ka qenë pjesë e skuadrave si Arsenali dhe Juventus.

s.a/dita

September 9, 2018 17:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin