Ish-të përndjekurit sërish në shënjestër

Redaksia Online December 20, 2012 10:57

Ish-të përndjekurit sërish në shënjestër

Tre ish-të përndjekur janë arrestuar sërish sot nga policia e Tiranës. Arif Beu, Agim Kollçaku dhe Fatmir Lloçi janë vënë në prangat e uniformave, të cilët nuk shpjegojnë arsyen e këtij arrestimi të trefishtë.

Ish-të përndjekurit janë kthyer prej kohësh në shënjestrën e shtetit. Për shkak të disa incidenteve me krerët e lartë të shtetit (ata gjuajtën me vezë makinën e kryeministrit Berisha) dhe grevës së urisë ku humbi jetën njëri prej tyre Lirak Bejko, i cili u vetëdogj pas mosplotësimit të kërkesave të kësaj kategorie nga ana e qeverisë.

Redaksia Online December 20, 2012 10:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim