“Isha demokrate!” Aktorja tregon arsyen pse ndryshoi bindjet: Mbështes PS-në, e gjitha ka të bëjë me pikën time të dobët

October 14, 2020 09:13

“Isha demokrate!” Aktorja tregon arsyen pse ndryshoi bindjet: Mbështes PS-në, e gjitha ka të bëjë me pikën time të dobët

Aktorja e njohur nga Tropoja, Arjola Demiri ka pranuar publikisht afeksionin e saj me Partinë Socialiste. Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Open” në Top Channel ajo tha se zgjodhi PS-së, për shkak se kjo e fundit ka bërë shumë investime në Tropojë.

Sa i përket investimeve, Demiri përmendi dy ujësjellësa dhe rikonstruksionin e qytetit.

“Kam dalë hapur në mbështetje të PS. Afrimi im me PS ka fakte dhe argumente. Kam patur bindje të djathta, por ndryshova mendje. Kam fakte, jo shokë në PS. E gjitha ka të bëjë me pikën time të dobët, që është Tropoja. Ka ndryshuar këto 7 vjet. Ka dy ujësjellësa të ndërtuar, është rikonstruktuar qyteti komplet”, ka deklaruar Demiri,

E pyetur nga Eni Vasili se “nëse vjen në pushtet PD dhe bën investime më të mëdha, kë do mbështesë?”, Ajola u përgjigj: “Mendoj se PD ka patur kohën e duhur për të investuar. Unë jam me njerëzit që punojnë. Jam me ata që kanë përkrahur një rreth me bindje të djathta.”

j.l./ dita

October 14, 2020 09:13
Komento

7 Komente

 1. JONI October 14, 13:09

  Bravo.Vetem partia e Riliondjes poligamine e ka ne program.Te lumte per zgjedhjen.Do besh karjere.Urime.

  Reply to this comment
 2. demo October 14, 16:09

  Nuk jam kondra zgjedhjes tende,,poooor E di sa te rruhet ty per PUNE?
  Sa asaj Missit me tre krijesa providenciale,qe i ka me Jashtokesoret.Edhe AJO eshte me punembaruarit.
  Ata qe mbarojne pune dhe nuk i njihet surrati.

  Reply to this comment
 3. K October 14, 17:07

  Po mire je nuk dukesh keq, por ke vajtur ne goje te ujkut. Para do besh por kujdes se mos del me ndonje bebe prej andej se dhe tropojanet mungonin atje. Nuk ka njeri mendjen te puna atje po ke parat dhe te dafllaku. Suksese

  Reply to this comment
 4. BARDHYL October 14, 21:13

  SA PYETJE ZGJUAR MOJ ENI NE SE VJENE NE PUSHTET DHE BENE INV…..AJO TE THOTE UJKU MOJ ENI TI I THUA SE DO LEJ GJURME.ME KETO PYETJE KAQ TE XGJUARA ENI TE JEP ME KUPTU QE NKE NJE XGJUARSI PREJ NJE ADOLESHENTEJE DHE JO NJE GAZETARE ME PERVOJE.DHE KETE E KE SE JE MILITANTE DHE STE LENE EGOJA PER TE PUNUAR ME MENCURI BARDHYL

  Reply to this comment
 5. Tori October 15, 08:45

  O Bardhyl , ti qe nuk te pelqyen pyetjet e Enit , Sa nere nderrohen qeverite do mundohen te bejne diçka qe te jete ndryshe nga ajo e parardhesve te tij,Sa per dijeni e majta qe pretendon kjo “aktorja e njohur”ka ndenjur ne pushtet me shume se PD-ja.PD-ja beri te gjithe rruget e Shqiperise ndersa rilindja u muar me sheshet dhe meqe si kish mbetur gje tjeter ku mund te vidhte filloi te bente rruget e fshatrave me 6 korsi sepse ishte e vetmja menyre per te vjedhur sa me shume.

  Reply to this comment
 6. arta October 15, 09:09

  Hamza, pse e bone ket Hamza!
  pa qepe do ta hash dhe ti gjiron po he

  Reply to this comment
 7. Lili October 16, 08:32

  Kot fare, pa e shpallur ate tjetrin Skanderbeg, nuk fitojsh vendin e Spiropales!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim